• Kompleksowe usługi geodezyjne geodety z Brzeska
  • Kompleksowe usługi geodezyjne geodety z Brzeska
  • Kompleksowe usługi geodezyjne geodety z Brzeska

Kompleksowe usługi geodezyjne Brzesko – pomiary, rozgraniczenia, sporządzanie map

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych czy projektowych. W zakresie świadczonych przez nas usług geodezyjnych znajduje się wykonanie całościowych prac – począwszy od opracowania projektu, poprzez jego realizację, a na inwentaryzacjach powykonawczych inwestycji kończąc.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Obsługa geodezyjna – sprawdź zakres naszych usług

Zakres naszych usług geodezyjnych obejmuje szereg różnych zadań. Realizowane przez Geomarko prace to między innymi podziały działek, tyczenie budynków, ustalanie i wznowienie granic czy rozgraniczenia nieruchomości. Ponadto sporządzamy mapy geodezyjne: mapy do celów prawnych, mapy do celów projektowych i wiele innych opracowań. Zapewniamy pełną obsługę geodezyjną inwestycji – niezależnie od tego, czy chodzi o prywatną budowę (np. domu) czy też poważne przedsięwzięcie z zakresu budownictwa komercyjnego lub przemysłowego. Wykonywane przez nas pomiary geodezyjne i opracowania cechuje najwyższa staranność.
Świadczone przez nas usługi geodezyjne obejmują:
wykonywanie geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych,
• sporządzanie map geodezyjnych, w tym map do celów projektowych i prawnych,
• przeprowadzanie inwentaryzacji i pomiarów powykonawczych sieci, przyłączy i budynków,
tyczenie obiektów budowlanych,
geodezyjna obsługa inwestycji,
• wykonywanie rozgraniczeń i podziałów nieruchomości,
• sporządzanie dokumentacji do celów prawnych.
W razie jakichkolwiek pytań związanych z działalnością naszej firmy i świadczonymi usługami geodezyjnymi zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na ten temat. Zachęcamy także do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas pracami.
Zapraszamy do współpracy!